bokse kolon 2 x 1000 w + mixer 10 kanal

Shitet nga: Eri 12 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
shiten dy bokse kolon me fuqi max 1000 w secili plus mixer profesional i 2015me 10 kanale dhe 15 efekte per muzik live ... mikseri eshte i amplifikuar me dy dalje nga 500w ne 8 om ... bokset dhe mixeri kan punuar sebashku deri tani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim