Tastier per kompjuter 2

Shitet nga: Rina 26 Mar 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prizren
Shes 2 tastiera per kompjuter.
Njera tastier eshte Microsoft, tjetra Prige.

Jane funksionale dhe te ruajtura mire.

Secila nga 5 euro

Gjendemi tek magjistralja Prizren-Gjakove, perballe ndertesave te cilat gjenden mbi shina te trenit.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim