Abonim brenda dhe jasht kosoves

Shitet nga: Abonim per resever 10 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejm abonimin e programeve me iptv dhe me internet brenda dhe jasht kosoves per me shum info na kontaktoni ne 045557907 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim