Acer & Siemens - nga Gjermania

Shitet nga: Illhan 11 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Acer 45€ njo, 14 copa. (LED)
Siemens 35€ njo, 7 copa (vetem nje eshte pak i ndryshem).

Ardhur nga Gjermania dhe te rreja, te githa jan 19" (inch). Mund ti bleni te gjitha vetem per nje qmim. Mund ti perdorni per Internet Caffe. Qmimi eshte i diskutushem.

Mund te me kontaktoni dhe ne Viber ose WhatsApp gjithasthu dhe ne e-Mail. (+377 44 481 531). Pres vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim