Bejm servisimin Rregullimin, Formatizimin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Dina Comp 11 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bejm servisimin shitjen dhe ndrrimin e Kompjutereve... Qmime shumm te volitshme,,,
- Pervoj pune 20 vjeqare,,,
- Gjindemi afer Qylhanit rruga Poshtme te Pizzeria Altina Prizren..

Per kontakte mund te perdorni Viber: +37744238239
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim