CANON IX6800 FOTO PRINTER A3+ max 330x677mm +..

Shitet nga: Nasi 18 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
FOTOPRINTER MBI FORMATIN A3+
SHES FOTO PRINTER TE CILESISE SE LARTE NGA FORMATI 9X13 - 10X15 te gjitha formatet deri ne A3+ dhe formatin me te madh 33cmx68cm (330MMX680) pnorama

LIDHJA : LAN / WiFi / USB
CANON IX6850 :: Inkjet Photo Printer A3+ with LAN / WiFi / USB

9600X9600 DPI

PHOTO PRINTER A3+

ME SISTEM TË MONTUAR (JU KURSENI 99% NË PRINTIM)

ME SISTEM I MONTUAR NE MENYRE PROFESIONALE

CANON IX6550
CILESIA E SHTYPUR NE FOTOLETER 9600X9600 DPI

KUALITETI 1000 HER ME I MIRE SE I FOTOGRAFISTAVE
KY PRINTER I SHTYP TE GJITHA NUANCAT QE EGZISTOJNE DHE QE I SHEF NJERIU
I TESTUAR NGA PROFESIONALISTET DHE I VLERSUAR ME 7 YJE


KY PRINTER I SHTYP TE GJITHA FORMATET PREJ ME TE VOGLIT 9X13 - 10X15 CM DERI NE A3+
SI DHE E KA MUNDESINE ME SHTYP EDHE 329X677mm NE FORMATIN PANORAMA 34CM ME 70 CM GJATESI - NE JU SIGUROJME EDHE LETER PER KETE MEGA-GJIGAND PROFESIONAL

NE JU FURNIZOJME EDHE ME LETER A3 DHE A3+ FOTOLETER BAZE WATER REZIST DHE WATER PROFJU FURNIZOJ ME LETER 10X15 A4 A3 A3+
SI DHE PANORAMA PHOTO PAPER PER KETE PRINTER 330X680mmJU LUTEM ME SHKRUANI VETEM MESAZH NE VIBER , WATSAPP , IMO

VIBER:
+37744191060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim