Card reader per micro sd

Shitet nga: Enis 25 Shk 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Prizren
Card reader i lexon te gjitha micro sc card dhe e perdorini si fllesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim