EPSON LQ-300+II

Shitet nga: EPSON LQ-300+II 25 Maj 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Printerin elektroni sistem te shtypjes me gjilpera i firmes EPSON LQ-300+II.
Printeri eshte thuajse i ri toneri apo shiritin e par qe kam shfrytezu.
Shfrytezuesit e ketij printeri e din rendesin dhe vleren e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim