EPSON STYLUS C46

Shitet nga: Ardit 22 Tet 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33,99 EUR

Komuna: Prizren
Printeri EPSON STYLUS , nuk i takon tipave me te ri te kesaj kompanie , mirepo EPSON STYLUS C46 mund te perdoret fare mire per zyre dhe personalisht , ky printer mund te perdoret edhe me ngjyra ...FALEMINDERIT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim