Ekran per laptopa

Shitet nga: Varis 27 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesim ekrana per laptopa shumic dhe pakic per me shum info

Viber;+37744500119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim