Formatizimi i kompjuterave ne shtepi

Shitet nga: Syla 17 Dhj 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bëjm Formatizimin dhe instalimin e të gjitha llojeve te kompjuterave, llaptopave,smartfonave,tabletave
si dhe instalimin e drajverave te harduerave . apple,android,windows phone. Si dhe konfigurimin e te gjitha wifi routerave! Viber +37744118108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim