Fotokopje dhe skaner

Shitet nga: prizren 02 Nën 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
aparati eshte shum pak i shfrytezuar eshte po thuaj se i ri /ngjyrat jane te hequra sepse nuk eshte ne shfrytezim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim