HP- printer-scaner-fotokopje-urgjent

Shitet nga: printer 15 Jan 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
printeri-scaneri-fotokopje firmesHP-dhe esht shum i rujten ka ardh prej jashtit dhe shum pak i perdorur thuaj se i ri ngjyrat nuk i ka -viber+37744446697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim