HUAWEI wireless,ruter,voip,modem

Shitet nga: Morina 20 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Eshte ne gjendje te rregullt permban

USB,Voip,Modem ,Ruter dhe Fiber Optik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim