HardDisk External WD "Western Digital" 500 GB

Shitet nga: Gent 04 Gsh 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Hardisku esht shume pak i perdorun. Esht prej markave dhe modeleve met sigurta dhe te qendrueshme.
Shkembim shume i shpejte i materialeve USB 2.0
Cmimi i pa diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim