Hardisk dhe Ram Memory

Shitet nga: Gent 07 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Harddisk SAMSUNG 160 GB 10Euro
2 Ram Memory SAMSUNG 1GB 10Euro

Harddisk
Samsung
Ram
Llaptop
Kompjuter
Pjese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim