Hdd per llaptop ose per ps3

Shitet nga: Taulant 15 Shk 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
HDD esht ne gjendje t rregullt dhe posedon 320 gb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim