KAMER ( CAMER) HD LOGITECH

Shitet nga: Bekim 17 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Në gjendje perfekte dhe shumë kualitative e ardhur nga Zvicrra, për më tepër thirrni në
044/ 351896 ose viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim