Kater

Shitet nga: Cuter 13 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Esht ne gjendje prefekte arsyja kryesore eshte dalja nga biznesi se kurr nuk e kisha hek e jap me nje qmim te volitshem, me gjys qmimi qysh e kam marr. Ka dy fuksione: pret folje per reklama dhe e dyta shkrum me fysht te kimikave nese keni nevoj per naj projekt ky u kryn pun edhe atyre qe merren edhe me projekte INGJINJERAVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim