Llaptop Acer per pjes

Shitet nga: Getoar Gashi 17 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Llaptop Acer per pjes me ekran te demtuar
Me adapter te ri dhe me pjes te tjera te gjitha ne rregull si ne foto
Kontakt: 045 823 779 dhe ne viber +386 49 626 838
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim