MONITOR: Acer & Siemens - nga Gjermania (NEW)

Shitet nga: Ilhan 19 Jan 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Komuna: Prizren
Acer 45€ njo, 14 copa. (Full HD)
Siemens 35€ njo, 7 copa (vetem nje eshte pak i ndryshem).

Ardhur nga Gjermania dhe te rreja, te githa jan 19". Gjithashtu mund ti bleni te gjitha vetem per nje qmim. Qmimi eshte i diskutushem.

Mund te me kontaktoni dhe ne Viber ose WhatsApp (+377 44 481 531). Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim