Makin per mbushjen e tonerave me ngjyr inkjet

Shitet nga: Toner 26 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Shes makinen per mbushjen e tonera inkjet automatik full professional
arsye e shitjes eshte nderim i biznesit
makina eshte shum pak e perdorur

si dhe shes thithesen e vakumit per tonera
me dy filtera


per cdo informat kontaktoni ne 049 588 558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim