Monitor / Ekran per laptopa

Shitet nga: Varis 30 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shesim ekrana per laptopa shumic dhe pakic per me shum info

Viber : +37744500119
Watsapp : +37744500119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim