Monitorin 20 inch

Shitet nga: s 12 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shes monitorin 20 inch si ne foto. Monitori eshte ne gjendje shume te rregullt dhe eshte totalisht funksional. Cmimi i diskutueshem!
Kontakti 044 966 663 dhe 049 870 656,hej,viber

Monitor,ekran,kompjuter,20 inch, 50 cm,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim