Nvidia quadro fx 3500

Shitet nga: Taulant 06 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prizren
Posedon: 256 mb & 256 bit e pershtatshme edhe per lojra dhe montazh me qmim t volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim