PJESË PËR KOMPJUTER DHE LAPTOP

Shitet nga: Didacom 28 Pri 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
RAM MEMORJE PER SERVER SAMSUNG 2GB

RAM MEMORJE DDR3 4 GB PER DESKTOP KOMP.

RAM MEMORJE DDR2 2GB PER DESKTOP

RAM MEMORJE DDR2 2GB PER LAPTOP

RAM MEMORJE DDR2 1GB PER LAPTOP

RAM MEMORJE 256MB - 512MB PER KOMPJUTER DHE LAPTOP

PROCESOR CPU CORE i3

PROCESOR 1.6GHZ 1.8GHZ 2.0GHZ 2.4GHZ.2.8GHZ.3.0GHZ.3.2GHZ

HARD DISK SATA DESKTOP 80GB 320GB

HARD DISK IDE 80GB 40GB

KARTELA GRAFIKE GEFORCE 1GB 512MB PCI HDMI VGA DVI PORTS

KARTELA GRAFIKE AGP GEFORCE FX-5500 256MB

KABELL VGA DVI PER MONITOR

KABELL SATA PER HARD DISK

FAN PER PROCESOR

POWER SUPPLY PER DELL OPTIPLEX GX620 TOWER

POWER SUPPLY PER COMPAQ SLIM

POWER SUPPLY ATX 500W

TASTIER PER LAPTOP TOSHIBA A200

TASTIER PER IBM

TASTIER PER MSI etj....

WIFI PCI CARD

LAN CARD

SOUND CARD

MONITOR CRT 17"

Nr.Tel 044 135 770

Viber +377 44 135 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim