PJESE PER KOMPJUTER DHE PER LAPTOP

Shitet nga: Didacom 02 Sht 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren

EKRAN PER IBM LAPTOP T42
EKRAN PER DELL LAPTOP
DVD RW PER LAPTOP TOSHIBA A200
PROCESSOR INTEL PENTIUM 3.2 GHZ LGA
HARD DISK SATA WD 320GB
HARD DISK IDE/ SATA 80 GB
HARDISK IDE 40 GB 20 GB 10 GB
PLLAKE (MOTHERBOARD) PER KOMPJUTER
RAM MEMORJE DDR1 DDR2 PER KOMPJUTER PER LAPTOP
ADAPTER PER LLAPTOP DELL, HP, ASUS, ACER
KARTELA GRAFIKE VGA-PCI 256MB 512MB
PROCESSOR PER LAPTOP DUAL CORE 2.10GHZ
PROCESOR PER KOMPJUTER CORE TO DUO 2X3.0GHZ
DVD RW PER LAPTOP MSI
TASTIER PER LAPTOP TOSHIBA A200
TASTIER PER LAPTOP MSI
BATERI PER LAPTOP TOSHIBA
BATERI PER LAPTOP MSI
MONITOR CRT 17"
DVI KABELL MONITORI
VGA KABELL MONITORI
SATA KABELL PER HDD
POWER SUPPLY ( FURNIZES I RRYMES TRAFO ) PER SIEMENS
PJESE TJERA PER PC DELL OPTIPLEX SLIM MODEL
VIBER NR +377 44 135 770
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim