Pegull dhe Mashina per Plastifikim A4

Shitet nga: Ymridin 24 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pegull per Maica 150 EU
Mashin Plastifikimi Bardh 60 EU
Mashin Plastifikimi Zez 40 EU

Nese mrren krejta jan me qmim 200 euuro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim