Pjes per Laptop dhe tablet

Shitet nga: Afrim 14 Mar 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shiten power jack per laptop dhe tablet 120 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim