Pjese per kompjuter

Shitet nga: fatushi 14 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
- printer per ID karta color JAVELIN J310CM eshte ne gjendje te mire pune i duhen vetem shiritin e ngjyrave me e ble qmimi esht 120 euro.
- TV sony bravia, ekranin e ka te thyer tv esht 2 muaj i perdorur esht po thuaj se i ri qmimi 150 euro.
- Printer Leximark modeli E321 - 89069G5 esht me toner po e ka te sosur qmimi 15 euro.
- vga kablla 2 euro copa jan gjithsej 15 cop.
DVD/ RW. PHILIPS dhe HITACHI /LG 10 euro ne cop.
- Kartela grafike per dell optiplex 620, 2 euro ne cop
- Kamer Dore e vogel YAKUMO 3.2 megapixel qmimi 20 euro.
- IBM lenovo pc Core duo 160 hdd. 4 giga rami 130 euro + monitor 19 inch SAMSUNG..
- SUPER JACK VBOX II per reserver. qmimi 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim