Printer color dhe skaner

Shitet nga: Lenti 27 Jan 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Printer HP dhe skaner ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim