Printer

Shitet nga: lulzim 04 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shes Printer ne gjendje te rregull dhe ngjyra punu shum mir me firm HP urgjent shitet ose ebaj ndrrim me bicikell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim