RAM MEMORJE 512 MB DDR1 dhe DDR2

Shitet nga: Didacom 26 Krr 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Prizren

RAM MEMORJE PER KOMPJUTER KAPACITETI 512MB QMIMI 4 EURO PER COPE

ME SHUMICE 3.5 EURO
tel.mob 044 135 770 Viber +377 44 135 770

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim