RAM per laptop Kingston 4 GB, DDR3, 1600 MHz

Shitet nga: Orest Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prizren
Brand: Kingston
Kapaciteti: 4 GB
Shpejtesia: 1600 MHz

E përshtatshme për laptop që përkrahin slotin DDR3 për memorie RAM.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera ne Kosove bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim