Ram Memory 4GB DDR3 1333mhz per llaptop

Shitet nga: Ram memory 27 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Ram Memory 4GB DDR3 me shpejtesi 1333mhz per llaptop e markes Samsung fotot jane originale.
Punon dhe eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim