Ram memorie DDR3 4GB PC

Shitet nga: DDR3 02 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
Shes ram memorien DDR3 4GB ne gjendje te rregullt dhe punuese per kompjuter PC.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim