SAS DISC-a HP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: SAS DISC HP 10 Krr 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes SAS DISC-a HP

Jan nga 148GB 10k,dhe jan me ketrigja te vet sikur i shifni ne foto
Viber kontakt: +38643864144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim