SanDisk USB flash drive 64 GB

Shitet nga: Orest Dje 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 EUR   18 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: SanDisk (kompani amerikane me e njohur per prodhim te USB dhe kartave memorike)
Kapaciteti: 64 GB


USB eshte i permasave shume te vogla dhe i pershtatshem per perdorim te gjere, për PC, laptop, tablet, radio makinash, TV etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim