Sandisk OTG USB Dual Drive 16 GB, 3.0, 130 MB/s

Shitet nga: Orest Dje 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR   10 EUR

Komuna: Prizren
Produkti është i ri dhe në paketim hermetik nga fabrika. Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: Sandisk
Kapaciteti: 16 GB
Shpejtesia: 3.0, 150 MB/s

E përshtatshme për telefona Android (Samsung,HTC,Lenovo,etj).

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine në lokacione sipas marrëveshjes ndërsa në të gjitha viset e tjera blerësi paguan 2 euro për posta të shpejta me dergim brenda 24h deri ne 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim