Sandisk SSD Plus 240 GB, 535 MB/s

Shitet nga: Orest Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

42 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: Sandisk (kompani amerikane)
Kapaciteti: 240 GB
Shpejtesia: 535 MB/s

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera ne Kosove bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim