Shtepiza hp 1.5gb Ram 80gb hard disk 256mb grafik

Shitet nga: sellmir 01 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
shes shtepizen hp e mir 1.5gb ram
80gb hard disk
256mb ram
ka dvd som
pllaken dhe procesorin ne regull vetem trafa i mungon
kam shtepiz tjeter kto e japi lir
kontakt viber +38649653839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim