Switch , Ndegjuese kompjuteri ( Speakers )

Shitet nga: Ramadan Gashi 20 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shiten:
2 Switch 3com - 24 port

Disa Ndegjuese qifte si ne foto

Disa kabllo shumezuese me 3m dhe 5m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim