Syza zvicrrane cejro

Shitet nga: visy 10 Mar 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
shiten syzat zvicrrane cejro jan te reja bejn per shum lloje sporteve si skijim, gjueti, çiklim, motoçiklim etj. kan pamje shum te paster dhe identifikohen objektet me mirë. kontakt edhe ipko viber +38649880404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim