Tavolina kompjuteri urgjente dhe Lir

Shitet nga: Alend 22 Pri 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prizren
esht tavolin e mir dhe e shtrejnt po un po e shes lir nuk me duhet esht e re vetum per testatur posht ju ka prish gjat montimit te tij por mund ta leni permi tavolin me bukur blejeni tani telefono sa me shpejt ju mirpres 049-554-032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim