Toshiba Satelite Pro

Shitet nga: Ab 26 Dhj 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Shitet edhe per pjes punon por e ka ekranin e demtun cmimi i diskutushm
Kotakt whatsapp dhe email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim