Transcend USB flash drive 32 GB, 3.0

Shitet nga: Orest Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 EUR   13 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: Transcend
Kapaciteti: 32 GB
Porti USB: 3.0

USB eshte i ri dhe ne paketim origjinal Transcend, permasave te vogla dhe i pershtatshem per perdorim te gjere, për PC, laptop, tablet, radio makinash, TV etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri ne 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim