Transcend USB flash drive 64 GB, 3.1

Shitet nga: Orest Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 EUR   25 EUR

Komuna: Prizren
Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të Viberit +38349600953 ose në email: oresthoxha1@gmail.com

Brendi: Transcend
Kapaciteti: 64 GB
Porti USB: 3.1
Shpejtësia (reale): Read = 100 MB/s, Write = 50 MB/s sipas softuerëve testues.

USB eshte i ri dhe ne paketim origjinal Transcend, permasave te vogla dhe i pershtatshem per perdorim te gjere, për PC, laptop, tablet, radio makinash, TV etj.

Produkti merret ne Prizren dhe Prishtine ne lokacione sipas marrveshjes ndersa ne te gjitha viset e tjera bleresi paguan 2 euro per posta te shpejta me dergim brenda 24h deri ne 48h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim