URGJENT: Acer & Siemens - nga Gjermania

Shitet nga: Monitor 02 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Komuna: Prizren
Acer 45€ njo, 14 copa. (LED)
Siemens 35€ njo, 7 copa (vetem nje eshte pak i ndryshem). Mund ti merrni sa tju vyn.

Ardhur nga Gjermania dhe te rreja, te githa jan 19" (inch). Mund ti bleni te gjitha vetem per nje qmim ose sa tju vyn (e bojm qmimin). Mund ti perdorni per Internet Caffe. Qmimi eshte i diskutushem.

Mund te me kontaktoni dhe ne Viber ose WhatsApp (+377 44 481 531). Gjithashtu shkruni dhe ne e-mail. Pres vetem bleres serioze!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim