Usb Pc Wifi + Ati Readon Graphic 1GB

Shitet nga: Enis 12 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 EUR   50 EUR

Komuna: Prizren
Ati readon hd hdmi h465f 1Gb ddr3 Qmimi: 28-euro
Belkin G wireless network adapter usb Qmimi:8- euro
I ardhur nga Gjermania
Të gjitha sendet janë të kontrolluar,Dhe jan te punu shum tmire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim