WiFi REPEATER Perforcuese e WiFi QMIMI. VOLITS..

Shitet nga: Vali 23 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
shes perforcuese te wifi me qmim. te. volitshem 15e eshte bler 25euro 1 muaj i perdorem punon shum. mir eshte praktik dhe. funksionon. shum mir un po e shes. se tani nuk. me hyn. ne pun. pres. blers. serioz. qmimi. eshte. i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim